Предмет: Химия,
автор: cernenkoegor73
8. Чи вистачить 50 л повітря (н.у.) для повного спалювання 5,6 л пропану? Кисню в повітрі 20% за об'ємом.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(C3H8) =
φ = 20% або 0,2
Найти: V(повітря) - ?
5,6 л х л
C3H8 + 5O2 → 3CO2 + 4H2O
n = 1 моль n= 5 моль
Vm = 22,4 л/моль
V= 22,4 л V = 112 л
V(О2) = 5,6 * 112 : 22,4 = 28 л
V(повітря) = V(О2)/φ = 28/0,2 = 140 л
Не вистачить 50 л повітря , так як для спалювання 5,6 л пропану потрібно 140 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Gulzata99
Предмет: География,
автор: rizhkova81
Предмет: Информатика,
автор: bulazhanovabalzhan
Предмет: Обществознание,
автор: marishanch
Предмет: Русский язык,
автор: Petrochepurnykh