Предмет: Химия,
автор: poliannanaumenko2010
До розчину масою 90г з масовою часткою солі 25% додали воду масою 20г
Визначте основну масову частку солі у розчині
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Ответ:
Объяснение:w(солі) = m(солі)/m(розчину)× 100%m1(солі)=90×0.05=4.5гm2(солі)=60×0.10=6гm(cолі)= 4.5+6=10.5гm3(розчину)=90+60=150гm(води)=m(розчину)-m(солі)=150-10.5=139.5гw(cолі)=10.5/150×100%=7
Автор ответа:
0
Ответ:
Отже, нова масова частка солі у розчині становить 81.8%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Universesky
Предмет: Математика,
автор: varecchka
Предмет: Химия,
автор: nadezhda852
Предмет: Алгебра,
автор: CryingFox34