Предмет: Химия, автор: poliannanaumenko2010

Сіль масою 6гр розчинили у воді масою 194г яка масова частка солі у розчині

Ответы

Автор ответа: artemgricenko343
2

Ответ:

маса розчину = 194 г

об'єм розчину = 0.2 л = 200 мл

щільність води = 1 г/мл

маса води = об'єм розчину * щільність води = 200 мл * 1 г/мл = 200 г

маса солі = 6 г

масова частка солі = маса солі / маса розчину = 6 г / (200 г + 6 г) = 0.029 = 2.9%

Тому масова частка солі в розчині становить 2.9%.

Объяснение:

Похожие вопросы