Предмет: Физика, автор: vipdannastya20082402

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!
Визнач прискорення вільного падіння на Меркурії, маса якого становить 3,03-1023кг, а радіус - 2403 км.​

Ответы

Автор ответа: mak95676
2

Прискорення вільного падіння на Меркурії можна обчислити за формулою:

a = G * M / r^2

де G - гравітаційна стала, M - маса планети, r - радіус планети.

Підставляючи дані:

G = 6.67430 * 10^-11 N m^2/kg^2 (гравітаційна стала)

M = 3.03 * 10^23 kg (маса Меркурію)

r = 2403 * 10^3 m (радіус Меркурію)

Отже,

a = 6.67430 * 10^-11 N m^2/kg^2 * 3.03 * 10^23 kg / (2403 * 10^3 m)^2

a = 3.70 м/с^2

Таким чином, прискорення вільного падіння на Меркурії становить близько 3.70 м/с^2.


vipdannastya20082402: спасибо огромное!!!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: hzcopisat94
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: proffimen5462