Предмет: Химия,
автор: artemkapsitar59
До розчину масою 90 г з масовою часткою солі 30% додали воду масою 20 г. Визначте нову масову частку солі у розчині.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:Ответ:Объяснение:w(солі) = m(солі)/m(розчину)× 100%m1(солі)=90×0.05=4.5гm2(солі)=60×0.10=6гm(cолі)= 4.5+6=10.5гm3(розчину)=90+60=150гm(води)=m(розчину)-m(солі)=150-10.5=139.5гw(cолі)=10.5/150×100%=7%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sobkonastua
Предмет: Математика,
автор: aleksandrarysitch
Предмет: Информатика,
автор: ViKapos93
Предмет: Английский язык,
автор: angelinalapynina
Предмет: Алгебра,
автор: kazubaeva4