Предмет: Физика, автор: sm0432831

знайдіть об'єм свинцевої кулі масою 904 г

Ответы

Автор ответа: Groppyk
0

Ответ:

Плотність свинцю становить приблизно 11,34 г/см³. Щоб знайти об'єм кулі, ми можем скористатися формулою об'єму кулі:

V = (4/3)πr³

де r - радіус кулі.

Оскільки маса kулі і плотність свинцю відомі, можемо використати формулу для маси, щоб знайти радіус кулі:

m = ρV

V = m / ρ

V = 904 г / 11,34 г/см³ ≈ 79,72 см³

Тепер знайдемо радіус кулі:

V = (4/3)πr³

r³ = (3V)/(4π)

r = (3V/(4π))^(1/3)

r = (3*79,72 см³ / (4π))^(1/3) ≈ 2,98 см

Таким чином, радіус свинцевої кулі приблизно 2,98 см, а об'єм кулі дорівнює приблизно 79,72 см³.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: lakakstremno
Предмет: Математика, автор: panchishinatanya