Предмет: Химия, автор: vitkostanislav06

4. Завдання: Обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо в 68 г води розчинили 12 г солі.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

m(р-ну) = m(води) + m(солі) = 68  + 12  = 80 г

w(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 12/80 * 100% = 15%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: mashavovchuk13