Предмет: Физика,
автор: dyakovamariya010
Який тиск чинить на лід ковзаняр масою 60 кг, якщо
довжина одного ковзана 40 см, а ширина леза 3 мм?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Щоб обчислити тиск, необхідно спочатку визначити площу, на яку діє маса ковзаня. Площа дорівнює довжині ковзана, помноженій на ширину леза:
Площа = довжина × ширина = 0.4 м × 0.003 м = 0.0012 м²
Тепер можна визначити тиск, використовуючи формулу:
Тиск = сила / площа
Маса ковзаня складає 60 кг, а прискорення, яке викликає силу тяжіння, дорівнює 9,8 м/с². Тому сила, що діє на ковзан, дорівнює:
Сила = маса × прискорення = 60 кг × 9.8 м/с² = 588 Н
Отже, тиск, який чинить на лід ковзаняр, дорівнює:
Тиск = 588 Н / 0.0012 м² = 490000 Па (або 490 кПа)
Отже, тиск, який чиниться на лід під ковзаном, доволі великий, що може викликати танення льоду і утворення ковзанки.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: unilkalnoeimya56
Предмет: Кыргыз тили,
автор: sauleabdukerimova00
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: maratadela31
Предмет: Математика,
автор: AniHarutyunya