Предмет: Физика,
автор: dovganenkovadik
Визначте питомий опір речовини з якої виготовлено дротину завдовжки 100м , з прощею поперечного перерізу 0.5мм2 , якщо при напрузі 9В , сила струму в ній дорівнює 0.4А. Через Дано
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,112 Oм*мм²/м
Объяснение:
L=100 м;
S=0,5 мм²;
U=9 B;
I=0,4 А;
ρ ? ρ=R*S/L=U*S/(L*I)=9*0,5/(100*0,4)=0,112 Oм*мм²/м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mishacecan
Предмет: Математика,
автор: ksusaisuk23
Предмет: Английский язык,
автор: butterVla
Предмет: Химия,
автор: nonnnamee