Предмет: Химия,
автор: igoryanchukkr08
Обчислити об'єм кисню, який необхідний для повного згоряння бутану об'ємом 100 мл
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
V(C4H10) = 100 мл
Знайти:
V(O2) - ?
Розв'язання:
1) 2C4H10 + 13O2 → 8CO2 + 10H2O;
2) V(O2) = V(C4H10) * 13 / 2 = 100 * 13 / 2 = 650 мл.
Відповідь: Об'єм O2 становить 650 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: v7610729
Предмет: Другие предметы,
автор: fedkivula284
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: epicgtafree1
Предмет: Математика,
автор: pegiteegirl