Предмет: Физика,
автор: olenaf202
Який обєм алюмінівої деталі,якщо її вага 2,7Н?Густина алюмінію 2700 кг/м³
Повна відбповіль пжж!
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
Знаючи вагу деталі і її густину, можна визначити її об'єм за формулою:
V = m / ρ
де V - об'єм, m - маса, ρ - густина.
Підставляємо відомі значення:
V = 2,7 Н / (2700 кг/м³) = 0,001 м³
Отже, об'єм алюмінієвої деталі становить 0,001 м³.
Автор ответа:
1
Ответ:
F=mg. m=F/g
V=m/p=F/pg=2,7/27000=1 літр
Объяснение:
поставь пожалуйста "самый лучший ответ" очень нужно
pavlo070710:
який літр, ти шо травиш?
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: aagalyukevich
Предмет: Алгебра,
автор: perdehmamunta228
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arunazabdirkhan
Предмет: Геометрия,
автор: ttt946
Предмет: Биология,
автор: Аноним