Предмет: Химия, автор: student4321

бчисліть масу магнію оксиду який можна добути спалюванням магнію в оксиді обємом 67,2 л
Даю 30 баллов

Ответы

Автор ответа: furyner7
0

Для розв'язання цього завдання потрібно використати закон стехіометрії, який говорить, що кількість речовини, яка бере участь у хімічній реакції, залежить від її стехіометричного коефіцієнта. Для реакції спалювання магнію в оксиді стехіометричний коефіцієнт магнію дорівнює 2, оскільки 2 молекули магнію з'єднуються з однією молекулою кисню.

1. Обчислимо кількість магнію, який бере участь у реакції:

Об'єм газу Магній + Оксиген → Магній оксид

67.2 л ? моль (1:1)

67.2 л / 22.4 л/моль = 3 моль

Отже, у реакції спалювання магнію в оксиді бере участь 3 моль магнію.

2. Обчислимо масу магнію оксиду, який можна добути з цієї кількості магнію:

1 моль магнію = 24,31 г

1 моль магнію оксиду = 40,31 г (молекулярна маса MgO)

Маса MgO = кількість моль * молекулярна маса

Маса MgO = 3 моля * 40.31 г/моль = 120.93 г

Отже, можна добути 120.93 г магнію оксиду.


student4321: Спасибі друже
student4321: Дуже тобі вдячний
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: hotamjonhaydarov9