Предмет: Физика,
автор: avse990
На порожнє відро діє сила тяжіння 1,20Н. Яка сила тяжіння діє на це відро, якщо у нього налити 15 л води ?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
На відро з водою діє сила в 151,2Н
Пояснення:
g=10м/c^2
Fвідро - сила тяжіння порожнього відра
Маса одного літра води дорувнює одному кілограму.
Знайдемо, з якою силою діє сила тяжіння на 15 л води:
Fводи=mводи*g=15кг*10м/с^2=150Н
Тепер знайдемо силу, яка діє на відро з водою:
F=Fвідро+Fвода=1,20Н+150Н=151,2Н
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: zoyarogan35
Предмет: Английский язык,
автор: kaveuori
Предмет: Математика,
автор: kristiana7304
Предмет: Алгебра,
автор: sasha24fanf