Предмет: Химия,
автор: zavirukhamark
Визначити масу Оксигену у 27,5 грамах вуглекислого газу
а)21
б)18
в)20
г)10
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Г
Объяснение:
Молекула вуглекислого газу (СО2) складається з одного атома вуглецю та двох атомів кисню. Тому, щоб визначити масу кисню у 27,5 грамах СО2, потрібно знайти відсотковий вміст кисню в молекулі та використати пропорцію.
Атомна маса вуглецю = 12 г/моль
Атомна маса кисню = 16 г/моль
Молекулярна маса CO2 = 12 г/моль + 2 * 16 г/моль = 44 г/моль
Відсоток маси кисню у СО2:
16 г/моль (маса кисню в молекулі CO2) / 44 г/моль (молекулярна маса CO2) * 100% = 36,4%
Тому, маса кисню у 27,5 г CO2 дорівнює:
27,5 г * 36,4% = 10 грамів
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: oksanasusla40
Предмет: Химия,
автор: shehdaevgenia
Предмет: История,
автор: levchykkaruna
Предмет: Английский язык,
автор: gulshatcharyyeva56
Предмет: Биология,
автор: patyama2007