Предмет: История, автор: Ilona12111o

Імпічмент Річарда Ніксона. Що стало причиною відставки американського президента?​

Ответы

Автор ответа: kamilakurus96
0

Ответ:

Объяснение:

Річард Ніксон, 37-й президент США, став першим і єдиним президентом США, який відстав від посади під час свого другого терміну. Причиною цього був скандал, що отримав назву «Водяний гейт».

У 1972 році п'ятеро членів робочої групи Комітету республіканської партії зламали замки в офісі Демократичної партії, розташованому у Водяному готелі в Вашингтоні, з метою викрадення документів та проведення підслуховування. Розслідування цього скандалу розпочав журналіст Вашингтон Пост Карл Бернстайн, який пізніше з його допомогою іншого журналіста Боба Вудворда опублікував ряд статей та книг, що розкривали складну систему розкрадання державних коштів та порушень закону, організовану самим Ніксоном.

У 1973 році, конгрес США створив комітет з розслідування "Водяного гейту" та почав збирати докази щодо злочинних дій президента та його адміністрації. В результаті довгих розслідувань, було виявлено, що Ніксон давав накази про приховування злочинів та зловживань владою та підтримував цю практику у своїх найближчих співробітниках. У липні 1974 року, після того, як конгрес почав процедуру імпічменту, Річард Ніксон відстав від посади президента, попередньо надавши президентське повноваження своєму віце-президенту Джералду Форду.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: oleksandrashirli
Напишіть переказ тексту:


Мистецтво спілкування
       Як відомо, взаємини між людьми можуть обмежуватися посмішкою, кивком голови та іншими жестами, але зазвичай це привітання, а далі йде вже весела розмова чи поважна бесіда. Якщо художники мислять образами, музиканти – звуками, вчені – почуттями, то всі разом (а з ними і людство в цілому) послуговуються мовою слів як основним засобом виявлення думок. Звісно, навчитися думати неможливо, якщо не вміти говорити, і навпаки. Що ж потрібно, щоб оволодіти вмінням говорити? Напевно, замало знати мову, треба ще й свідомо розмовляти. Здавна людство намагається опанувати мистецтво спілкування. На основі багатовікового досвіду виробилися основні правила бесіди, а кожне нове покоління вносить свої особливості. Ще стародавній філософ Епіктет зазначив, що людина має слухати вдвічі більше, ніж говорити. Він також наполягав на тому, що краще слухати, ніж говорити. Чому? Тому що Бог дав людині один язик і пару вух.
       Відомим на Русі є «Повчання до дітей князя Володимира Мономаха» (початок XII століття), де дітям князів та дружинників при веденні бесіди рекомендувалося мовчати в присутності старших, слухати мудрих, з рівними собі й молодшими в любові перебувати, якомога більше вдумуватися, не шаленіти словом, не осуджувати мовою і небагато сміятися…
       У XVII столітті у Франції видано книгу, що згодом стала відомою по всій Західній Європі під назвою «Мистецтво галантних бесід», «Як стати людиною з добрими манерами». Дотримуючись приписів таких видань, багато поколінь оволоділи вміннями вести світську бесіду на вільні теми: про погоду, лови, перегони тощо.
      Простий спосіб стати найцікавішим співрозмовником пропонує Дейл Карнегі: по-перше, для цього треба бути уважним слухачем від початку до кінця розмови, заохочуючи інших розповідати про себе, бо набагато більше їх цікавлять власні проблеми, ніж ваші; по-друге, треба зрозуміти погляди співрозмовника. А якщо людина хоче дізнатись, як змусити людей уникати її, сміятися з неї поза очі або навіть зневажати її, то не треба ніколи нікого довго вислуховувати, а слід безперестанку говорити про себе самого. Коли з’являється певна думка в той момент, коли розмовляє співрозмовник, не варто чекати, поки він закінчить, задля чого витрачати час, вислуховуючи його пусту балаканину! Відразу ж треба перебити його на середині фрази! Підсумовуючи, Карнегі запевняє, що такі люди є нудними і невихованими, самозакоханими та самовпевненими, вони не стануть добрими співрозмовниками, бо не вміють слухати.
  Кажуть, що розумних і приємних співрозмовників мало тому, що більшість людей думає над тим, що вони хочуть висловити, а не як треба відповідати. Найкмітливіші та найввічливіші тільки роблять уважний вигляд, а в їхніх очах і на обличчі простежується байдужість до того, що їм кажуть, а також прагнення якнайшвидше повернутися до того, що самі хочуть сказати. Мало хто розуміє, що таке намагання подобатися самому собі є кепським засобом сподобатися іншим чи переконати їх. Без сумніву, вміння слухати та доречно відповідати є однією з неодмінних якостей, притаманних мудрому й коректному співрозмовнику
Предмет: Русский язык, автор: minilofo
Предмет: Химия, автор: evtusenkop55