Предмет: Физика, автор: Nadiattt

ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Площа ступні людини -180 см². Який тиск створює людина масою 70 кг, якщо вона стоїть на обох ногах? На одній нозі​

Ответы

Автор ответа: yatupoi2288
5

Ответ:

Для вирішення цього завдання потрібно використовувати формулу:

Тиск = Сила / Площа

У даному випадку, щоб визначити тиск, спочатку потрібно визначити силу, яку створює людина.

Якщо людина стоїть на обох ногах:

Вага людини = маса * прискорення вільного падіння = 70 кг * 9,81 м/с² = 686,7 Н

Сила, яку створює людина на обох ногах = 2 * 686,7 Н = 1373,4 Н (так як він стоїть на обох ногах)

Тиск = Сила / Площа = 1373,4 Н / 180 см² = 7,63 Н/см² (або 0,0763 МПа)

Якщо людина стоїть на одній нозі:

Вага людини = маса * прискорення вільного падіння = 70 кг * 9,81 м/с² = 686,7 Н

Сила, яку створює людина на одній нозі = 686,7 Н (так як всі вага переноситься на одну ногу)

Тиск = Сила / Площа = 686,7 Н / 180 см² = 3,82 Н/см² (або 0,0382 МПа)

Объяснение:

тыкни 5 звёзд паже((

Похожие вопросы