Ajoutez les terminaisons des verbes /Додайте закінчення дієслів:
1. Vous march ... très vite. 2. Elle rest ... à la gare. 3. Ils parl ... à Victor. 4.
Tu travers ... la place. 5. Nous écout ... le texte. 6. J’appell ... Alexandre.
Ответы
Відповідь:
Знизу
Пояснення:
1.Vous marchez très vite.
2.Elle reste à la gare.
3.Ils parlent à Victor.
4.Tu parcourt la place.
5.Nous écoutons le texte.
6.J'appelle Alexandre.
У французькій мові існує система спряження глагола, в якій заканчування глагола змінюється залежно від особи (я, ти, он/она/оно, ми, ви, вони) і часу (Сьогодення, минуле, майбутнє).
1.«Vous marchez très vite». - Тут використовується даний час і множене число (ви), тому глагол "marcher" приймає законодавче "-ez" для форми цього часу у численному числі.
2.«Elle reste à la gare». - Тут використовується поточний час і третє обличчя єдиного числа (она), тому глагол "rester" приймає законодавче "-e" для форми цього часу в третє обличчя єдиного числа.
3.«Ils parent à Victor». - Тут використовується даний час і множинне число (они), тому глагол "parler" приймає законодавче "-ent" для формування цього часу в множинному числі.
4.«Tu traverses la place». - Тут використовується поточний час і друге обличчя єдиного числа (ти), тому глагол "traverser" приймає законодавче значення "-es" для форми цього часу у другому місці єдиного числа.
5.«Nous écoutons le texte». - Тут використовується даний час і перше обличчя множинного числа (ми), тому глагол "écouter" приймає законодавче "-ons" для форми цього часу в першому лічбі множенного числа.
6.«J'appelle Alexandre». - Тут використовується справжній час і перше обличчя єдиного числа (я), тому глагол "appeler" приймає законодавче "-e" для форми цього часу в першому обличчі єдиного числа.
•Таким чином, законність глаголова у французькій мові змінюється залежно від особи та часу, що є однією з особливостей граматики цієї мови.