Предмет: Химия, автор: evazeleznak26

Визначити, де більше міститься молекул в 42,4г Na 2 SO 4 та 11,2л CO 2
(рішення задачі обов`язкове). СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: umnik1370
1

Ответ:

Розрахуємо кількість речовини Na2SO4 в молях за допомогою її молярної маси та маси, що дана:

m(Na2SO4) = 42,4 г

M(Na2SO4) = 142 г/моль

n(Na2SO4) = m(Na2SO4) / M(Na2SO4) = 42,4 г / 142 г/моль = 0,298 моль

Розрахуємо кількість речовини CO2 в молях за допомогою закону його газової сталої та об'єму, що дано:

V(CO2) = 11,2 л

R = 0,082 л∙атм/моль∙К (газова стала)

T = 273 K (температура за нормальних умов)

n(CO2) = (V∙P) / (R∙T), де P - тиск газу

Так як тиск газу не дано, припустимо, що він за нормальних умов дорівнює 1 атм:

n(CO2) = (11,2 л∙1 атм) / (0,082 л∙атм/моль∙К∙273 K) = 0,472 моль

Порівняємо кількість молей речовини в обох випадках та з'ясуємо, де більше молекул:

n(Na2SO4) = 0,298 моль

n(CO2) = 0,472 моль

Отже, в 11,2 л CO2 міститься більше молекул речовини, ніж в 42,4 г Na2SO4

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: natalialastovka5
Предмет: Алгебра, автор: ymadaiwamoto