Предмет: Физика,
автор: dimasidoruk05
!!!СРОЧНО!!!Яка вага кулі (рис. 153), якщо рідина в гідрав- лічному пристрої перебуває у рівновазі, а маса вантажу, що зрівноважує рідину - 600 кг? ДАЮ 50 БАЛОВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 1200Н
Объяснение:
Дано:
S1=120см²
S2=600cм²
m2=600кг
g=10Н/кг
----------------
Р1-?
Согласно закона Паскаля:
Р1/S1=Р2/S2
Отсюда:
Р1=m2*g*S1/S2=600*10*120/600=1200Н
dimasidoruk05:
спасіба
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dimon2010dimas
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: artemka1140
Предмет: Алгебра,
автор: dnkerkene
Предмет: География,
автор: Dimarfgfnyhr