Предмет: Физика,
автор: hjwjsudhwj
Чому дорівнює сила (в Н) поверхневого натягу, що діє на тонке кільце радіусом 50 см, яке намагаються вийняти з мильного розчину? Поверхневий натяг мильного розчину 0,04 Н/м.
Ответы
Автор ответа:
2
Сила поверхневого натягу, що діє на кільце, може бути визначена як добуток поверхневого натягу та довжини контуру кільця. Для кільця радіусом 50 см довжина контуру дорівнює 2πr, де r - радіус кільця:
довжина контуру = 2πr = 2π(50 см) = 100π см ≈ 314,16 см
Тоді сила поверхневого натягу, що діє на кільце, буде:
F = γl,
де γ - поверхневий натяг, l - довжина контуру.
F = 0,04 Н/м × 3,1416 м = 0,1257 Н
Отже, сила поверхневого натягу, що діє на кільце радіусом 50 см, дорівнює приблизно 0,1257 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: annasharan847
Предмет: Математика,
автор: katsorokopud60
Предмет: Русский язык,
автор: princessdarya2013
Предмет: Информатика,
автор: nerubenkodima
Предмет: Литература,
автор: Ridi22