Предмет: Физика, автор: iggghggggggggf

У коло з напругою 83В увімкнули котушку. При послідовному підключенні до кола реостата сила струму в колі зменшилася від 10А до 4А. Визнач опір реостата.
Дано, Сл, Розрахунки, ПОВ, Розв'язання.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

19 Oм

Объяснение:

U=83 В;

I₁=10 A;

I₂=4 A;

R   ?    R=√(Z²-XL²); XL=U/I₁=83/10=8,3 Oм; Z=U/I₂=83/4=20,75 Oм;

R=√(20,75²-8,3²)=19 Oм.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: sambumunkuev