Предмет: История, автор: neboizemlia

СРОЧНО!!!ДАЮ 100 БАЛІВ

КООТКЕ ІСТОРИЧНЕ ЕСЕ "КОЛЕКТИВІЗАЦІЯ СРСР В УКРАЇНІ - ВІЙНА РЕЖИМУ ПРОТИ СЕЛЯНСТВА"

Ответы

Автор ответа: MariartiUA
1

Ответ:

У 1929-1933 роках СРСР провів процес колективізації, який мав на меті об’єднати дрібних фермерів в колгоспи і державні ферми. Однак, в Україні цей процес став війною щодо селянства.

У рамках колективізації, селянам було наказано здати своє майно, включаючи землю, в колгоспи. Також селянам надали змогу приєднатись до колгоспів за власним бажанням. Однак, на практиці, це виявилося примусовим процесом. Селянам, які відмовлялися від здавання свого майна, загрожували репресіями, або навіть смертю.

У результаті колективізації, було знищено багато селянських господарств, а багато селян були змушені переїжджати до міст і шукати роботу в промисловості. В Україні, колективізація стала ще більш трагічною, через штучно створене голодомор, який призвів до смерті мільйонів людей.

Колективізація в Україні стала війною щодо селянства, яке було позбавлене своєї власності та свободи. Цей процес став причиною багатьох людських трагедій та страждань. Однак, колективізація також дозволила СРСР збільшити виробництво сільськогосподарської продукції та індустріальних товарів.

У загальному контексті, колективізація стала важливим етапом в історії СРСР, який вплинув на економіку та соціальну структуру країни. Проте, цей процес також став причиною багатьох людських страждань та трагічних наслідків.

Автор ответа: furyner7
1

Колективізація сільського господарства в СРСР в 30-і роки XX століття стала однією з найбільш насильницьких та кровопролитних кампаній радянського режиму. Ця політика виникла як наслідок розбудови соціалістичної економіки та наміру створити колективні форми господарювання, що мали замінити приватну власність на землю. Однак, колективізація стала війною режиму проти селянства, що призвело до трагічних наслідків та глибокого соціального розколу в суспільстві.

Україна, як одна з найбільших сільськогосподарських областей в СРСР, зазнала особливої критики режиму за колективізацію. Завдяки своїй багатій ґрунтовій родючості та традиційному селянському устрою, Україна була відома як "житниця" СРСР та головний експортер зерна в країни Європи. Тому колективізація в Україні викликала особливо жорстокі реакції з боку населення та мала найбільші жертви.

Процес колективізації був супроводжуваний силовими заходами, зокрема, конфіскацією земельних ділянок, скоту та хліба. Селяни, які опиралися цьому процесу, ставали жертвами репресій, засуджувалися до таборів примусової праці, або були знищувані. В результаті голодомору 1932-1933 років, який спричинив мільйони жертв, Україна та Кубань стали найбільш постраждалими регіонами.

Колективізація також спричинила глибоку соціальну розбудову в Україні. Селянство було позбавлене своїх земельних надбань та традиційних форм господарювання, що призвело до руйнування селянських господарств та зниження рівня життя населення. Крім того, колективізація спричинила масовий виселення селян з їхніх земель, що також призвело до соціальної дезорганізації та зниження економічного потенціалу сільськогосподарських районів.

Основною причиною невдачі колективізації стала некомпетентність та корупція радянських чиновників, які не зуміли організувати ефективну систему колективного господарювання. Колективні ферми стали притулком для безвідповідальних менеджерів та ворогів революції, які використовували цю форму господарювання для особистої збагаченості. Крім того, національні особливості України та інших регіонів СРСР були ігноровані централізованим управлінням, що призвело до невдачі колективізації в цих регіонах.

У підсумку, колективізація сільського господарства в СРСР стала трагічним епізодом радянської історії, який призвів до мільйонів жертв та глибокого соціального розколу в суспільстві. Сьогодні в Україні та інших країнах колишнього СРСР є велика кількість пам'ятників та меморіалів, які присвячені жертвам колективізації та голодомору, які нагадують про трагедію тих часів.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: tutovamaria25
Предмет: Обществознание, автор: golip93362
1. Перечислите основные характеристики
предпринимательской деятельности.
2. Продолжите фразы: чтобы открыть «свое
дело» надо:
1) Выполнить следующие условия:
2) Обладать такими качествами как:
3) Знание нормативной базы (документы):
3. Сформулируйте, что недопустимо в
предпринимательстве
4. Задача.
Остап Бендер, герой книг «Двенадцать стульев» и
«Золотой теленок», постоянно находил способы
достать деньги. Вот два из них.
В стране проходит автопробег. Перед машинами,
которые в нем участвуют, едет автомобиль с
Остапом Бендером и его друзьями. В населенных
пунктах люди принимают Остапа за лидера
автопробега, угощают и выдают бесплатный
бензин.
В городе Пятигорске есть достопримечательностьПровал, куда устраиваются экскурсии и приходят
отдыхающие. Именно здесь Бендер стал собирать
деньги со всех желающих посетить Провал, якобы
для будущего ремонта.
Можно считать эти действия Бендера
предпринимательской деятельностью? Свой ответ
аргументируйте