Предмет: Химия,
автор: viktoriaslobodanik56
визначити масові частки елементів в сполуці K2Cr2O7
Ответы
Автор ответа:
0
Сполука K2Cr2O7 складається з калію (K), хрому (Cr) та кисню (O).
Молярна маса K2Cr2O7:
2 x молярна маса K + 2 x молярна маса Cr + 7 x молярна маса O
= 2 x 39.10 g/mol + 2 x 52.00 g/mol + 7 x 16.00 g/mol
= 294.18 g/mol
Масова частка елементу відносно маси сполуки можна обчислити за формулою:
масова частка елементу = (молярна маса елементу x кількість атомів елементу в сполуці) / молярну масу сполуки
Масові частки елементів у сполуці K2Cr2O7:
- Калій (K): (39.10 x 2) / 294.18 = 0.2654 або 26.54%
- Хром (Cr): (52.00 x 2) / 294.18 = 0.3523 або 35.23%
- Кисень (O): (16.00 x 7) / 294.18 = 0.3833 або 38.33%
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: ulanabsat
Предмет: Информатика,
автор: ilyasplay581
Предмет: Химия,
автор: mdnkajratkyzy
Предмет: Русский язык,
автор: Maskadrakon