Предмет: Химия,
автор: Аноним
Визначте молекулярну формулу газуватого вуглеводню , що містить 80% Карбону.
Відносна густина цієї речовини за воднем становить 15.
Обчисліть суму індексів у Формулі вуглеводню.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
За відомими даними, відносна густина речовини за воднем становить 15. Це означає, що маса молекули цього вуглеводню складає 15 разів більше за масу молекули водню.
За допомогою хімічних розрахунків можна знайти, що молекула вуглеводню містить 80% вуглецю та 20% водню за масою.
Оскільки відносна атомна маса вуглецю дорівнює приблизно 12, а водню - 1, то відношення маси вуглецю до маси водню в молекулі вуглеводню складає:
80 / 12 = 6,67
20 / 1 = 20
Щоб знайти формулу вуглеводню, потрібно віднести ці числа до найменшого спільного множника, а потім округлити їх до цілих чисел. Отже, отримуємо наступні числа:
40 і 10
Це означає, що формула вуглеводню має вигляд C4H10. Сума індексів у цій формулі складає 4 + 10 = 14
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: dulatkyzyaltik
Предмет: Другие предметы,
автор: zusupovasaltanat855
Предмет: Физика,
автор: zukazukamira
Предмет: Английский язык,
автор: Sergei1994Xan
Предмет: Русский язык,
автор: smakh07