Предмет: Экономика,
автор: mashakyforenko
Марина вирішує інвестувати 1 500 грн зі своєї заробітної плати щомісяця. Фінансова установа пропонує заробіток 7% річних. Обчисліть, яку суму фактично внесла Марина за два роки. Обчисліть майбутню вартість інвестицій за два роки.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Перш за все, визначимо скільки грошей Марина внесла за два роки:
В одному році вона внесла: 1500 * 12 = 18000 грн
За два роки вона внесла: 18000 * 2 = 36000 грн
Тепер розрахуємо майбутню вартість її інвестицій за два роки. Для цього скористаємося формулою складних відсотків:
FV = PV * (1 + r/n)^(n*t)
де:
FV - майбутня вартість інвестицій
PV - початкова сума інвестицій
r - річна ставка відсотків у десятковому виразі (у нашому випадку 0.07)
n - кількість разів, коли відсотки нараховуються протягом року (у нашому випадку 12, бо щомісяця)
t - кількість років (у нашому випадку 2)
FV = 36000 * (1 + 0.07/12)^(12*2) ≈ 42,331.70 грн
Отже, Марина внесла 36 000 грн за два роки, а її інвестиції мають майбутню вартість близько 42 331.70 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Mik4369
Предмет: Алгебра,
автор: kirapetrova882
Предмет: Физика,
автор: 61gaialg
Предмет: Математика,
автор: bondkille1
Предмет: Математика,
автор: dilnozarahmanova1983