Предмет: Экономика, автор: mashakyforenko

Підприємство взяло кредит у сумі 600 тис. грн строком на 3 роки під 32% річних. Відсотки нараховуються раз на рік протягом трьох років. Погашення основної суми боргу і відсотків передбачається в кінці трирічного періоду. Скільки має заплатити підприємство?

Ответы

Автор ответа: karimsaruarbek
1

Ответ:

общая сумма погашения кредита составит 1 176 000 грн.

Объяснение:

Для решения этой задачи нужно использовать формулу для вычисления общей суммы погашения кредита при простых процентах:

S = P * (1 + r * t)

где:

S - общая сумма погашения кредита

P - основная сумма кредита

r - процентная ставка, выраженная в долях единицы

t - срок кредита в годах

В данном случае:

P = 600 000 грн

r = 0,32 (так как процентная ставка выражена в долях единицы, то ее нужно разделить на 100)

t = 3 года

Но так как проценты начисляются один раз в год, то нужно умножить процентную ставку на срок кредита:

i = r * t = 0,32 * 3 = 0,96 (это будет общий процент за 3 года)

Теперь можно рассчитать общую сумму погашения кредита:

S = P * (1 + i) = 600 000 * (1 + 0,96) = 1 176 000 грн

Автор ответа: Miа16
1

Відповідь:

Оскільки відсотки нараховуються раз на рік, то за кожен рік підприємство повинно сплатити 32% від 600 тис. грн, тобто 0.32 * 600 000 = 192 000 грн.

Оскільки кредит був взятий на 3 роки, то загальна сума відсотків, яку потрібно сплатити, буде дорівнювати 192 000 * 3 = 576 000 грн.

Отже, загальна сума, яку потрібно сплатити за кредит, буде дорівнювати сумі основного боргу та сумі нарахованих відсотків: 600 000 + 576 000 = 1 176 000 грн.

Отже, підприємство повинно сплатити 1 176 000 грн за три роки.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Panzerwerfer