Предмет: Химия,
автор: misolenachernikova
у воді масою 89,9г розчинили 10,1 г солі.Визначити масову частку речовини і розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
m(розчину)=89,9+10,1=100г
w=10,1*100/100=10,1%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ayzadanietbaeva4
Предмет: Литература,
автор: evgeshamosiez
Предмет: Русский язык,
автор: Kaban2222
Предмет: История,
автор: prokofeva1998julia
Предмет: Алгебра,
автор: Lalo1238