Предмет: Физика,
автор: annadelist
Лижник спускається з гори без початкової швидкості і, рухаючись рівроприскорено з прискоренням а, в кінці спуска набуває швидкості v. Переміщення 100 м лижник здійснює за 20 с.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
За умовою задачі можна записати формулу рівноприскореного руху:
v = u + at
де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість (нуль), a - прискорення, t - час руху.
Та формулу для визначення переміщення:
s = ut + 1/2 при²
Так як переміщення 100 м, то:
s = 100 м
А час руху - 20 секунд.
З формули переміщення можна виразити прискорення:
a = 2s/t^2
a = 2 * 100 м / (20 с)² = 0.25 м/с²
Тепер можна визначити кінцеву швидкість.
v = u + at
v = 0 м/с + 0.25 м/с² * 20 с = 5 м/с
Отже, лижник набув кінцеву швидкість 5 м/с при спуску з гори з прискоренням 0.25 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ustimkaalex
Предмет: Другие предметы,
автор: bimuhambetsaian
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: wdytfgv2tk
Предмет: Литература,
автор: kamilla201010
Предмет: Математика,
автор: fedmarinamanychru