Предмет: Химия,
автор: burtovskijs001
ОБЧИСЛІТЬ
Максимальний об'єм хлору,необхідний для хлорування 2,8 л метанк. Об'єм газів приведені до нормалтних умов.
НАПИСАТИ РОЗВ'ЯЗОК
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(CH4) = 2,8 л
Знайти:
V(Cl2) - ?
Розв'язання:
1) CH4 + 4Cl2 → CCl4 + 4HCl;
2) V(Cl2) = V(CH4) * 4 = 2,8 * 4 = 11,2 л.
Відповідь: Об'єм Cl2 становить 11,2 л.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fathullo2008
Предмет: Українська література,
автор: nytichekruban
Предмет: Алгебра,
автор: kanikani24
Предмет: Математика,
автор: rasimyildiz1969
Предмет: История,
автор: Andrianahs