Предмет: Другие предметы, автор: Аноним

Чи роблять гроші людину щасливою?Допоможіть!!!​

Ответы

Автор ответа: lrosikovska
0

Ответ:

Люди думають, що гроші все вирішують. Багатих людей люблять і поважають. Але вони не знають, що таке щастя. Багатії кажуть, що гроші зробили їх щасливими. Але це не так. Дехто не має друзів, інші не мають родини, але вони все-таки вважають, що щасливі.

Люди, які мають багато грошей, забули всіх і дбають тільки про себе. Вони забули, що навколо є багато людей, яким вони потрібні. Люди, які дбають про накопичення матеріальних благ, шукатимуть вигоду в усьому, не враховуючи інтересів інших, а часто порушуючи їхні права. Вони не розуміють, що за гроші можуть купити все, окрім справжнього, живого, окриленого щастя. Адже все найцінніше не має грошового еквіваленту.

Отож, намагайтеся простіше ставитися до грошей. Не легковажно, але розумно. Не можна робити їх своїм пріоритетом, бо втратимо спокій. А тому не будемо щасливими. Багатство робить людину заможною, але не щасливою. Щаслива та людина, в якої є родина та друзі, яка вміє натхненно працювати і бачити плоди своєї праці, яка вміє бачити щастя у всьому і вміє ділитися ним з іншими.

Автор ответа: lunalovegooood13
0

Відповідь:

Гроші–це інструмент, за допомогою якого можна бути щасливішим. Без грошей в сьогоднішньому світі неможливо прожити. Гроші потрібні кожному, щоб мати здорову їжу, хороший одяг, гарне житло. Без цих перших потреб, людина не зможе жити взагалі. Гроші допомагають краще себе реалізувати, знайти улюблену роботу. Ще за допомогою грошей можна зробити інших людей трохи щасливішими. Допомагати людям, які цього потребують, дитбудинкам, будинкам пристарілих.

Але все ж таки, гроші — не єдина причина щастя. Щастя — це і дім, сім'я, друзі, гарне самопочуття. Не все купиш за гроші, але гроші — це одна із сходинок до щастя.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nastababurova263
Составе план
обслуживаемое Каждое общество данным языком имеет и нац..онально- своеобразную культуру. Эта культура получает отр..жение в языке. Поэтому овл..дение языком означает с одной стороны овладение теми культурными ценностями которые накопило данное общество а с другой стороны освоение этих ценностей (не)возможно без зна- ния языка язык хранитель культуры с его помощью культура наследуется новыми пок..лениями людей дан(?)ого общества. Сам термин культура должен пониматься здесь достаточно широко. Это не только богатства литературы и искус(?)тва на- коплен(?)ые3 (в)течени.. многих веков развития данного обще- ства но и традиц..и человеческого общежития обряды обычаи общепринятые формы повседневной де..тельности. про..вления культуры бывают в значительной степени нацио 4 Все эти нально(своеобразными). состояние ума, духа, на- шления. образ мыслей. -сского народа. . Здесь: Совокупность до- еского общества в произ- ственной и духовной жиз- льтура. Духовная культура. Носители того или иного языка (с)детства овладевая слова- рём грам(?)атикой системой произносительных норм данного языка постепенно (и чаще всего незаметно для самих себя) впи- тывают и национальные формы материальной и духовной куль- туры.​
Предмет: Математика, автор: misurishe