Предмет: Химия, автор: palcukludmila80

Знайдіть і вкажіть молекулярну масу оксидів сульфур2оксид

Ответы

Автор ответа: Geynion
1

Молекулярна формула діоксиду сульфуру (сульфур(IV) оксиду) - SO2.

Молярна маса кожного атома сірки = 32 г / моль, а молярна маса кожного атома кисню = 16 г / моль. Оскільки в молекулі SO2 міститься 1 атом сірки та 2 атома кисню, молекулярна маса SO2 дорівнює:

1 × 32 г / моль (маса сірки) + 2 × 16 г / моль (маса кисню) = 64 г / моль

Отже, молекулярна маса діоксиду сульфуру (SO2) дорівнює 64 г / моль.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним