Предмет: География, автор: lik744288

Кто поможет дам все бали но напишите на Українськуй пж
1. Опшіть режим річки вашої місцевості за допомогою отриманої інформації.
Укажіть, яке живлення для неї характерне

2. Чи трапляються у вашій місцевості паводок або повінь? Поясніть час і причини
утворення цього явища.

Ответы

Автор ответа: n02161047
4

Дунай має складний гідрологічний режим. Добре виражені три його фази: весняна повінь, літні та осінні паводки, осіння та зимова межені. Початок весняної повені в лютому–квітні; на верхньому і середньому Дунаї вона триває до травня, у нижньому — до червня. А також режим річки Дунай визначається великою кількістю факторів, таких як клімат, географічне положення, гідрологічні умови тощо. Загальною рисою режиму річки є те, що вона має витік з гірських регіонів та на своєму шляху збирає воду з великої території, тому її рівень може значно коливатися в залежності від погодних умов та сезону.

В Ізмаїлі на річці Дунай можуть траплятися повені та паводки, особливо весною та влітку, коли збільшується кількість опадів та танення снігу в гірських регіонах, що знаходяться на витоках Дунаю. Також можливі повені внаслідок довготривалих дощів, які викликають збільшення обсягу води в річках.

Під час повені рівень води у річці збільшується, що може спричинити підтоплення набережних зон, вулиць та будинків, а також призвести до інших негативних наслідків. У разі високого рівня води та сильних вітрів можливе утворення хвиль, що можуть завдати значних збитків.

Для запобігання наслідків повені важливо вчасно відслідковувати рівень води в річці та бути готовими до можливих негативних наслідків, зокрема, забезпечити евакуацію населення з небезпечних зон та забезпечити захист від підтоплення. Також важливо розробляти та виконувати плани дій у разі повені та забезпечувати безпеку населення.


petoohglobal: Класс
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: javohirqayumov99
Предмет: Биология, автор: Katja5689
Предмет: Русский язык, автор: Altynhanymzhanbolat
Прочитайте текст и запишите свои размышления по заданиям:

1. Выделите ту часть очерка, в которой автор рассказывает о Сереже-школьнике. Что Вам нравится в характере героя?
2. Каково строение абзацев 4, 5, 6?
3. Каковы способы соединения абзацев в тексте?

В тот день, о котором мне надо вам рассказать, в районный центр съехались на семинар журналисты всей страны.
Начали знакомить представителей прессы с выпускниками школы. И знаете, одного хлопца я сразу узнал, хотя не виделись мы пять лет. Не забыл и фамилию его – Зизика. Я же писал о нем!
Кто только тогда мне не расхваливал Сережу! В первую очередь – учителя. Удивлялись, помню: когда, дескать, он, лучший ученик, уроки успевает делать? И перечисляли Сережины увлечения.
Музыка. Времени на нее уходит порядком. И на дорогу тоже: музыкальная-то школа в райцентре!
Книги. Бывало, находили Сережу за чтением где-нибудь за селом, в укромном месте, а оторвать от книги не могли. Как прикованный!
Техника. К Сереже привозили ремонтировать мотороллеры, мопеды взрослые парни, когда мастер ходил еще в четвертый класс.
С седьмого класса Сережа уже в поле – с комбайнерами. Тогда-то я и увидел его впервые. Обожженного солнцем, пропыленного. С озорным блеском в глазах. В кепочке с блестящим козырьком. Крупные капли пота висели на бровях и ресницах. Сережа смешно сдувал их, выпятив нижнюю губу. Руки-то у него были при деле.
И вот снова любуюсь им, моим Сережей, перепачканным машинным маслом. То же озорство в глазах. Та же кепочка.
Специалисты – каких еще поискать. И музыкант – что надо! Ребятишки за Сергеем тянутся – отбоя от них нет. Да и сам Сережа, оказывается, не думает отбиваться от детворы. И вообще от школы.
А школа окончена им с золотой медалью.
Ну, что ж, уже в ранние Сережины лета было видно, как пробуждается в нем сегодняшний Сережа. Он ведь не кривил душой, когда в школьном сочинении «Что такое счастье?» заявил: «Самое большое счастье – это когда некогда отдыхать».​