Предмет: Русский язык, автор: arinalahina324

синквейн каньон и Туркистан​

Ответы

Автор ответа: babcovm
2

Ответ:

Объяснение:

Каньон

Глубокий,

Холодный, необъятный,

Протекает водой,

Землю рвет на части,

Красота природы.

Туркистан

История

Сильная, древняя,

Большой и красивый,

Шелковый путь здесь проходил,

Земля кочевников.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Ilona12111o
Спишіть речення, розкриваючи дужки. Підкресліть граматичні основи. Над кожним підметом скорочено надпишіть частину мови, якою він виражений.
1. Хай в маленьких очах відбивається світ од маленьких ромашок до стартів в(е,и)ликих (В. Симоненко). 2. Правічну думу думають ліси, вгрузають в мох столітні дідугани (Л. Костенко). 3. Три зорі грають в грі семибарвистій (АГарасевич). 4. «Будь ласка» не кланяється, «спасибі» спини (не)гне (Нар. творчість). 5. Всяк розумний (по)своєму (Нар. творчість). 6. А Шлях Чумацький теплою ст(е,и)жиною вертається в історію назад (О. Пухонська). 7. О, скільки спогадів дарує цей клаптик рідної землі! (О. Підсуха). 8. (Не)розчаруй мене, любове, (не)зрадь мене, (не)обмини (М. Боровко).
1. Ми з нею довго в полі говорили, не чули навіть гуркоту доріг (Л.Костенко). 2. Тебе цей сад прийняв гостинно в свою заквітчану сім'ю (Д.Луценко). 3. Чумацький Шлях, Стріла, Стожари летять в розгойдані світи (М. Стельмах). 4. Павло Григорович Тичина колись водив мене у ліс (М. Сом). 5. Майже три роки минуло від того далекого світлого дня (О. Гончар). 6. Кожен із бійців знав, що небезпека подвоїлася (О. Гончар)Л.І його підхопили з десяток рук, сильно підкинули вгору один, другий, третій раз (Іван Ле). 8. Багато пішло на фронт, чимало в партизани (Є. Гуцало). 9. Але дехто з учнів викликав у нього глибоке занепокоєння (О. Донченко). 10. Гучне «Ура!» пронеслося тоді над лугами і впало в трав розморених дурман (Л. Первомайський).​