Предмет: Химия, автор: burenkovartem32

Який об'єм пент-2-ену згорів, якщо при цьому утворилось 150л вуглекислого газу? Чи вистачить 400л кисню на його спалювання?
34б.​

Ответы

Автор ответа: lisabonbos
2

Дано:

V(CO2)=150л

V(O2)=400л

V(O2)-?

2C5H10+15O2 -t-> 10H2O+10CO2

V(O2)=1,5V(CO2)

V(O2)=1,5×150=225л

Відповідь:

V(O2)=225л

Так вистачить для спалювання пентену потрібно 225л кисню

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: roksolanavolosuk9