Предмет: Физика, автор: ylini3725

Рівняння хвилі має вигляд х=50соs4πt визначити амплітуду; період; частоту хвилі і зміщення у момент часу t=2 допоможіть будь ласка, дуже треба, терміново

Ответы

Автор ответа: pevitamin84
1

Ответ:Амплітуда = 50;

Період = T = 1/4 с;

Частота хвилі = f = 1/T = 4 Гц;

Зміщення у момент часу t=2 = x2 = 50соs(4π⋅2) = -50.

Объяснение:

пж сделай лучшим

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kryminskaeva
Предмет: Другие предметы, автор: rererererer4