Предмет: Физика,
автор: sofiakiba88
Для виготовлення реостата використали 4 м константанового дроту діаметром 1 мм2. Обчисліть опір реостата.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: R = 0,04 Ом.
Пояснення :
Відомо, що ro - питомий опір константану дорівнює 0,5 Ом*мм^2/m
Опір провідника довжиною l і з поперечним перерізом S визначається співвідношенням R=ro * L/S
R=ro * L/S = 0,5 * 4 /3,14 = 0,04 Ом.
Де S= пr^2= 3.14 *1^2= 3,14 mm^2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gluk1606
Предмет: География,
автор: anzelabatalova0
Предмет: Українська мова,
автор: maksgogol9
Предмет: Алгебра,
автор: tkacenkoi402
Предмет: Химия,
автор: kkkkkkkkkk123
0.04
неправильно