Предмет: Химия,
автор: xoxixixoxox
Виведіть формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому складає 83,333%, a густина за киснем 2,25. Визначте молекулярну формулу вуглеводню, назвіть його.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Сначала найдём молярную массу углеводорода:
D(O2) = 2,25
M = 2,25 × 32 = 72 г/моль
Найдём массу углерода:
72 × 0,8333 = 60 гр углерода ---> 60/12 = 5 моль углерода
72 - 60 = 12 гр водорода -----> 12/12 = 12 моль водорода
C:H = 5 : 12 = C5H12 это пентан
Ответ: C5H12 (пентан)
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: SergeiG7130
Предмет: Математика,
автор: kpiltaj
Предмет: История,
автор: bulavinmihail9
Предмет: История,
автор: Xicako
Предмет: Алгебра,
автор: valasov05