Предмет: Физика,
автор: ulianaaanochvayyy
СРОЧНО!! Координата тіла масою 8,2 кг змінюється під час прямолінійного руху за законом x=16+8⋅t+9⋅t2 (значення величин у формулі наведено в СІ). Визнач рівнодійну всіх прикладених до тіла сил.
Відповідь заокругли до десятих.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
F = 147.6 H
Пояснення:
Для визначення рівнодійної сили, спочатку потрібно знайти прискорення тіла, взявши похідну двічі від закону руху:
x = 16 + 8t + 9t^2
v = dx/dt = 8 + 18t
a = dv/dt = 18 м/с^2
Рівнодійна сила F дорівнює добутку маси тіла m на прискорення a:
F = ma = 8.2 кг × 18 м/с^2 = 147.6 H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ruskuteva
Предмет: История,
автор: BAZILIK2010
Предмет: Математика,
автор: fgggcxdhjbg46
Предмет: Английский язык,
автор: dypl7857504
Предмет: История,
автор: dveronika654gmailcom