Предмет: Физика, автор: Tyugravbitd

напруга лампи 1в сила струму 0,68А визначте опір лампи

Ответы

Автор ответа: palllm
1

Ответ:

Опираясь на закон Ома, можем использовать формулу R=U/I, где R - опор, U - напряжение, I - сила тока.

Таким образом, опір лампи буде рівним:

R = U / I = 1 В / 0,68 А ≈ 1,47 Ом

Ответ: 1,47 Ом.

Объяснение: ЛУЧШИЙ ОТВЕЕТ ПЖЖ

Автор ответа: LordyT758
0

4 ОМ

Объяснение:

Дано:

Розв'язання:

R1 = R2 = 2 Ом

I = 0,5 А

За умовами задачі провідники з’єднані послідовно, тому I = I1 = I2; U = U1 + U2; R = R1 + R2.

За законом Ома знаходимо значення напруги на кожному провіднику.

U = I · R;

[U] = А · Ом = А · В = В;

В

U, U1, U2, R — ?

U1 = 2 · 0,5 = 1 (В); U = 2 · 0,5 = 1 (В); U = 1 + 1 = 2 (В).

Загальний опір дорівнює R = 2 + 2 = 4 (Ом).

Відповідь: напруга, подана на ділянку, дорівнює 2 В, напруга на кожному провіднику дорівнює 1 В загальний опір ділянки 4 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: robloxvoisechatfree7
Предмет: Алгебра, автор: emalomolkina