Предмет: Химия,
автор: llxxfro
Відносна густина за повітрям суміші кисню и озону становить 1,2. Обчисліть об'ємну частку озону в суміші. (розв’язання за 8 клас!!)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для обчислення об'ємної частки необхідно визначити, який обсяг займає озон в суміші, а який - кисень.
За умовою відносна густина суміші кисню і озону становить 1,2, що означає, що 1 літр такої суміші складається з 1 літра кисню і 0,2 літра озону.
Отже, об'ємна частка озону в суміші складається з відношення об'єму озону до об'єму всієї суміші:
об'ємна частка озону = об'єм озону / об'єм суміші
Знаємо, що об'єм суміші складається з 1 літра кисню і 0,2 літра озону, тому:
об'ємна частка озону = 0,2 л / (1 л + 0,2 л) = 0,2 л / 1,2 л ≈ 0,167
Отже, об'ємна частка озону в суміші становить близько 0,167 або 16,7%
Ось так
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: maks7395845
Предмет: Литература,
автор: sofiazaika339
Предмет: Алгебра,
автор: qwerris234
Предмет: Английский язык,
автор: agent23223
Предмет: История,
автор: alexandrtkachenko04