Предмет: Другие предметы,
автор: SweZ1dyyy
вычесли сколько энергии затратится посчитай сколько ты заплатишь , если: 1)включить одновременно тостер,вытяжка,миксер кухонный на максимальную мошность
2)продолжительность времени 3 часа
3)Тариф г. Петропавловск,цена за 1 кВт=16,82 тг
SweZ1dyyy:
помогите пж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:Для вирахування затраченої необхідної енергії знайте суммарну потужність приладів. Пусть вона буде рівна P = 3 кВт (так як кожен прилад працює на максимальній потужності).
Тоді затрачена енергія буде рівна: E = P t = 3 кВт * 3 ч = 9 кВт· ч.
Для переведення кВт· ч в тенге необхідно помножити на тариф: 9 кВт· ч * 16,82 тг/кВт*ч = 151,38 тг.
Таким чином, витрати на електроенергію за 3 години роботи всіх трьох приладів на максимальній потужності складають 151,38 тг.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: msudakova109
Предмет: Русский язык,
автор: Allotveti
Предмет: Алгебра,
автор: goncharenkool
Предмет: Математика,
автор: dasha22137040
Предмет: Математика,
автор: varvara2017mailru