Предмет: Физика, автор: 27nj7d5tsv

Тіло масою 0.5 кг рухається вздовж осі ОХ. Його координата змінюється за законом x = 2t - 8t ^2 Якою є рівнодійна сил, прикладених до тіла?

Ответы

Автор ответа: alissosisstarikova
1

Ответ:

1. Як рухаеться тіло, якщо векторна сума всіх сил, що діють на нього, дорівнює нулю?

2. Шнур розтягують у протилежні боки із силами, що дорівнюють 1000 Н кожна. Яка є сила натягу шнура?

3. У повний штиль на палубі вітрильного судна закріпили потужний вентилятор і направили повітрянний потік перпендикулярно до поверхні вітрила. Чи почне вітрильник рухатись?

4. Тіло масою 0,5 кг рухається вздовж осі Ох так, що його координата змінюється за законом х=


anyanotbobr0: Дано:
m = 0.5 кг
x = -5 + 2t - 8t^2
Формули:
F = ma
a = d^2x/dt^2
Розв'язок:
x = -5 + 2t - 8t^2
v = dx/dt = 2 - 16t
a = dv/dt = -16м/с²
F = ma = 0.5 кг * (-16 м/с²) = -8 Н
Отже, рівнодійна сила, прикладена до тіла, дорівнює -8 Н. У цьому випадку знак мінус означає, що сила діє у протилежному напрямку до руху тіла.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ainagulbaimagambetov