Предмет: Физика,
автор: egorikvarsha
Срочно!Дам 25 баллов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:Для відзначення мільної бульбашки не потрібно виконувати роботу.
Щодо роботи, яка потрібна для створення мільної бульбашки, її можна обчислити за формулою:
W = 4πr²γ,
де W - робота (джоулі), r - радіус бульбашки (м), γ - поверхневий натяг мильного розчину (H/м).
Підставляючи у формулу дані, виробляємо:
W = 4π(0,1 м)²(0,04 H/м) ≈ 0,05 Дж.
Таким чином, для створення мільної бульбашки необхідно виконати роботу близько 0,05 Дж.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: korotynskayatanya
Предмет: Математика,
автор: kateyubinqq
Предмет: Литература,
автор: svetlaneilusenko904
Предмет: Математика,
автор: kiracat3936