Предмет: Физика,
автор: alinaacentuk4
Знайти напругу в електричному колі, якщо сила струму 8 А, а довжина мідного провідника 60 см, радіус провідника 0,2 см.
Ответы
Автор ответа:
0
Для розв'язання цієї задачі потрібно використати закон Ома:
V = I * R,
де V - напруга в колі в вольтах, I - сила струму в амперах, R - опір кола в омах.
Опір кола можна обчислити з формули:
R = ρ * (L / A),
де ρ - опірність матеріалу провідника, L - довжина провідника, A - переріз провідника.
Для мідного провідника опірність можна взяти рівною 1.72e-8 Ом * м (за даними таблиць).
Переріз провідника можна обчислити за формулою:
A = π * r^2,
де r - радіус провідника.
Підставляючи дані у формули, отримаємо:
A = π * 0.002^2 = 1.2566e-5 м^2,
L = 0.6 м.
Тоді опір кола буде:
R = 1.72e-8 * (0.6 / 1.2566e-5) = 0.8204 Ом.
Остаточно, напруга в колі дорівнює:
V = I * R = 8 * 0.8204 = 6.5632 Вольт.
Отже, напруга в електричному колі дорівнює 6.5632 Вольт.
alinaacentuk4:
можно дано
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: cdskqnm782
Предмет: История,
автор: kolonbiana8
Предмет: Геометрия,
автор: hucievaelina9
Предмет: Алгебра,
автор: girlkarina1954