Предмет: Физика,
автор: alinaacentuk4
Знайти електричний опір алюмінієвого провідника довжиною 0,5 км та радіусом 1 мм.
misafedina7:
зається правильно
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 14 Ом
Поясненн 0,5 км = 500 м
R = 0,028 × (500/1) = 14 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Dimiq01
Предмет: Русский язык,
автор: asikaskaasiasya
Предмет: Математика,
автор: sashadgordon2010
Предмет: Литература,
автор: akadyrov979