Предмет: Химия, автор: sasha12345740

який тип реакцій характерний для насичених вуглеводнів?Чому? Поясніть на прикладі хлорування етану. Запишіть рівняння реакції.(формулу вуглеводня пишіть структурну)
(Будь ласка сфотаграфуйте рішення)

Ответы

Автор ответа: drewdober
0

Насичені вуглеводні можуть бути хлоровані в присутності каталізаторів, таких як світло або каталітичні метали. У цьому процесі, один атом хлору замінює один водневий атом в молекулі вуглеводню. Таким чином, в результаті цієї реакції утворюється галогеновмісний похідний насиченого вуглеводню.

вуглеводні можуть бути хлоровані в присутності каталізаторів, таких як світло або каталітичні метали. У цьому процесі, один атом хлору замінює один водневий атом в молекулі вуглеводню. Таким чином, в результаті цієї реакції утворюється галогеновмісний похідний насиченого вуглеводню.Наприклад, етан може бути хлорований, утворюючи хлоретан:

вуглеводні можуть бути хлоровані в присутності каталізаторів, таких як світло або каталітичні метали. У цьому процесі, один атом хлору замінює один водневий атом в молекулі вуглеводню. Таким чином, в результаті цієї реакції утворюється галогеновмісний похідний насиченого вуглеводню.Наприклад, етан може бути хлорований, утворюючи хлоретан:CH3CH3 + Cl2 → CH3CH2Cl + HCl

вуглеводні можуть бути хлоровані в присутності каталізаторів, таких як світло або каталітичні метали. У цьому процесі, один атом хлору замінює один водневий атом в молекулі вуглеводню. Таким чином, в результаті цієї реакції утворюється галогеновмісний похідний насиченого вуглеводню.Наприклад, етан може бути хлорований, утворюючи хлоретан:CH3CH3 + Cl2 → CH3CH2Cl + HClЦе реакція заміщення, де один атом хлору замінює один водневий атом у молекулі етану.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: mikolagaladuk72
Клас Mema: Лабораторна робота № 2 Вимірювання об'єму твердих тіл, рідин і сипких матеріалів Прізвище та ім'я Обладнання: лінійка, мензурка, шприц, посудина з Завдання: навчитися вимірювати об'єм твердих тіл, рідин і сипких матеріалів. гречка тощо). 1. Виміряти розміри тіла правильної (бруска) і обчислити його об'єм. 2. Визначити об'єм рідини та тіла неправильної форми. 3. Визначити об'єм сипкої речовини. Зауваження: Визначаючи об'єм сипкої речовини, потрібно врахувати, що для між частинками речовини існують проміжки. Тому визначення об'єму речовини, яка не розчиняється у воді використовують спосіб, описаний у завданнi 3. Об'єм сипкої речовини, яка розчиняється у воді (цукор, сiль, борошно...) визначають, нехтуючи промiжками, безпосередньо насипавши речовину в мірну посудину. ширина: неправильної геометричної форми, сипка речовина (дріб, рис, водою, брусок, тіло геометричної форми Хід і результати роботи Характеристика засобів вимірювання 1. Ціна подiлки шкали лінійки (у мм/под): 65 2. Ціна поділки шкали мензурки (у мл/под): висота: Завдання 1 1. Виміряти лінійні розміри бруска, ввівши позначення його сторiн так, як показано на малюнку 4: довжина: 1= b= h= 2. Визначити об'єм бруска: v=l.b.h= h 1 Мал. 4 пня 1856 року в селі Н​