Предмет: Химия,
автор: mahnosasa1
Відносна густина пари спирту за метаном дорівнює 2. Установіть формулу цього спирту.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
D(CH4)=2
CnH2n+1OH-?
М(СН4)=12+4•1=16г/моль
M(CnH2n+1OH)= D•M(CН4)= 2•16= 32г/моль
M(CnH2n+1OH)= 12n+2n+1+16+1=14n+18г/моль
14n+18=32
14n=14
n=1; CH3OH метанол, метиловый спирт
М(СН3ОН)= 12+3•1+16+1= 32г/моль
mahnosasa1:
а можно с дано
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sofyxx
Предмет: Українська література,
автор: samodelkoanna1
Предмет: Математика,
автор: Kit777777777
Предмет: Литература,
автор: миланакотейка12345
Предмет: Українська мова,
автор: Woofeek