Предмет: Химия,
автор: sladkiypupsik1991
1. На цинк подіяли розчином хлоридної кислоти, при цьому виділився водень, об'ємом 33, 6 л. Яка маса вступила у реакцію?
2. Яка маса магний оксиду вступить у реакції з водою, якщо при цьому утвориться кальцій гідроксид Mg(OH)2 масою 36,4 г?
3. На розчин арґентум(І) нітрату AgNO3, масою 6,8 г, подіяли хлоридною кислотою. Обчисліть масу нової солі, що випала в осад.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
хг
Zn
67,2 л
ZnSO4 + H2
H2SO4 =
n=1 моль
n=1 моль
М=65 г/моль
Vm=22,4 л/
моль
V= 22,4 л
m=65 г
Xr Zn - 67,2 л Н2
65 г Zn - 22,4 л H2
m(Zn) = 65 * 67,2 / 22,4 = 195 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: wwkklmm
Предмет: Геометрия,
автор: anzelikakalcenko4
Предмет: Математика,
автор: ulianakonstantinova2
Предмет: Обществознание,
автор: melankim
Предмет: Математика,
автор: Emakrissti