Предмет: Физика, автор: zelinskayaalionka777

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ НАДО
Визначити електрорушійну силу, індуковану в котушці з індуктивністю 60 мГн, якщо за 0,1 с струв в ній змінюється лінійно від 4 А до 1 А.​

Ответы

Автор ответа: manageroleksei6
0

Ответ:

Ниже

Объяснение:

Електрорушійна сила, індукована в котушці залежить від швидкості зміни магнітного потоку через котушку та кількості витків у котушці. Магнітний потік, що проникає через котушку можна обчислити за формулою:

Φ = L * I

де L - індуктивність котушки, I - струм, що протікає через котушку.

Зміна струму через котушку за 0,1 с:

ΔI = I2 - I1 = 1 А - 4 А = -3 А

Середній струм, що протікає через котушку за цей час:

Iср = (I1 + I2) / 2 = (4 А + 1 А) / 2 = 2,5 А

За законом Фарадея електрорушійна сила, індукована в котушці залежить від швидкості зміни магнітного потоку за формулою:

Е = -dΦ/dt

де dΦ/dt - швидкість зміни магнітного потоку.

Швидкість зміни магнітного потоку можна визначити, виходячи зі зміни струму через котушку за 0,1 с:

ΔΦ = L * ΔI = 60 мГн * (-3 А) = -0,18 Вб

Тоді швидкість зміни магнітного потоку:

dΦ/dt = ΔΦ / Δt = -0,18 Вб / 0,1 с = -1,8 Вб/с

Отже, електрорушійна сила, індукована в котушці, буде:

Е = -dΦ/dt = -(-1,8 Вб/с) = 1,8 Вб/с

або Е = 1,8 Вольт.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lizardman1077