Предмет: Экономика, автор: 46738190101

Розрахувати продажну ціну на цукор, якщо закупівельна ціна з ПДВ 20 грн., торгова надбавка 25%, націнка підприємства 100%.​

Ответы

Автор ответа: Typoikakpenb
0

Закупівельна ціна з ПДВ складає 20 грн. Для розрахунку продажної ціни ми повинні додати торгову надбавку та націнку підприємства: Додамо торгову надбавку: 20 грн. * 25% = 5 грн .Додамо націнку підприємства:20 грн. * 100% = 20 грн.Знайдемо загальну суму: 20 грн. (закупівельна ціна) + 5 грн. (торгова надбавка) + 20 грн. (націнка підприємства) = 45 грн.

Таким чином, продажна ціна на цукор буде 45 грн. з ПДВ.

Я не силен в экономике, но как понимаю, так и отвечаю.

Автор ответа: vasillemko28
1

Закупівельна ціна з ПДВ: 20 грн

Торгова надбавка: 25% від закупівельної ціни = 0.25 * 20 = 5 грн

Собівартість: закупівельна ціна + торгова надбавка = 20 + 5 = 25 грн

Націнка підприємства: 100% від собівартості = 1 * 25 = 25 грн

Продажна ціна: собівартість + націнка = 25 + 25 = 50 грн

Отже, продажна ціна на цукор складає 50 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: eueusijs